درباره شرکت

پارس نیا

در سال ۱۳۹۱ گروهی از کارشناسان کامپیوتر و گرافیک گرد هم آمدند تا با بکارگیری روش های نوین در طراحی گرافیک و فناوری اطلاعات به ارائه خدمات و محصولاتی برتر و متمایز همت گمارند.

این گروه تلاش خود را ادامه دادند و به نتایج درخشانی رسیدند و تخصص عملی لازم در این کار را کسب کردند، آنگاه در سال ۱۳۹۵ شرکت فناوران شبکه پارس نیا رسا به شماره ثبت ۱۴۰۱۲ را با همکاری عده دیگری از متخصصان با تجربه و فعال به منظور ارائه انواع خدمات در حوزه فناوری اطلاعات تاسیس کردند. موضوع فعالیت شرکت در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات شامل میزبانی وب سایت و دامین، طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت (سئو)، سیستم مدیریت محتوا، سرور اختصاصی و مجازی، طراحی و چاپ، مشاوره تبلیغاتی، نگهداری و پشتیبانی سیستم های نرم افزاری و پایگاه های اطلاع رسانی می باشد.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که برای مجموعه ما تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

 

از دیدگاه ما، مشتریان همکاران و شرکای ما در کسب و کار هستند. در همین راستا ما سعی می کنیم تا نیازهای شما را از گام نخست تا رسیدن به مقصد نهایی ، بدون صرف وقت و هزینه اضافی با بهترین کیفیت فراهم نماییم و در تمام مراحل کسب و کار و فعالیت همگام با شما و خواسته های شما پیش رویم.

خلاقیت، نوآوری و مشتری مداری اصولی هستند که در تمام مراحل کاری ما در جریان هستند.

هدف ما ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت، کارآمد و متفاوت است که نیازهای مشتریان را در راستای اهداف مورد نظر ایشان برآورده سازد و سهولت استفاده ، پیشی گرفتن از رقبا، لذت از کار و بهره وری را برای ایشان به ارمغان آورد چه بسا از این راه بتوانیم با ایجاد محصولاتی متفاوت الهام بخش دیگران باشیم و سهمی در رشد و توسعه کشور عزیزمان ایران و خدمت به هم میهنان گرامیمان داشته باشیم.