درباره ما

پارس نیا

در سال ۱۳۹۱ گروهی از کارشناسان کامپیوتر و گرافیک گرد هم آمدند تا با بکارگیری روش های نوین در طراحی گرافیک و فناوری اطلاعات به ارائه خدمات و محصولاتی برتر و متمایز همت گمارند.

این گروه تلاش خود را ادامه دادند و به نتایج درخشانی رسیدند و تخصص عملی لازم در این کار را کسب کردند، آنگاه در سال ۱۳۹۵ پارس نیا را با همکاری عده دیگری از متخصصان با تجربه و فعال به منظور ارائه انواع خدمات در حوزه فناوری اطلاعات تاسیس کردند. موضوع فعالیت در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات شامل میزبانی وب سایت و دامین، طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت (سئو)، سیستم مدیریت محتوا، سرور اختصاصی و مجازی، طراحی و چاپ، مشاوره تبلیغاتی، نگهداری و پشتیبانی سیستم های نرم افزاری و پایگاه های اطلاع رسانی می باشد.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که برای مجموعه ما تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

 

از دیدگاه ما، مشتریان همکاران و شرکای ما در کسب و کار هستند. در همین راستا ما سعی می کنیم تا نیازهای شما را از گام نخست تا رسیدن به مقصد نهایی ، بدون صرف وقت و هزینه اضافی با بهترین کیفیت فراهم نماییم و در تمام مراحل کسب و کار و فعالیت همگام با شما و خواسته های شما پیش رویم.

خلاقیت، نوآوری و مشتری مداری اصولی هستند که در تمام مراحل کاری ما در جریان هستند.

هدف ما ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت، کارآمد و متفاوت است که نیازهای مشتریان را در راستای اهداف مورد نظر ایشان برآورده سازد و سهولت استفاده ، پیشی گرفتن از رقبا، لذت از کار و بهره وری را برای ایشان به ارمغان آورد چه بسا از این راه بتوانیم با ایجاد محصولاتی متفاوت الهام بخش دیگران باشیم و سهمی در رشد و توسعه کشور عزیزمان ایران و خدمت به هم میهنان گرامیمان داشته باشیم.