گواهینامه SSL

SSL یک استاندارد صنعتی است و توسط ملیون ها وب سایت در سراسر جهان برای برقراری امنیت انتقال اطلاعات استفاده می شود. برای اینکه یک وب سایت بتواند ارتباطی امن از نوع SSL را داشته باشد نیاز به یک گواهینامه SSL دارد.

از آنجا که در دنیای اینترنت نیز در هنگام نقل و انتقال اطلاعات کلاهبرداری و سرقت روی می دهد و سوء استفاده از اطلاعاتی مانند اطلاعات کارت های اعتباری و یا اطلاعات شخصی می تواند مشکلاتی را برای کاربران به همراه داشته باشد، برقراری امنیت و حفاظت از اطلاعات مشتریان در صدر ارتباطات و تجارت آنلاین قرار می گیرد.

مشتریان باید از امنیت اطلاعات و ارتباطات خود مطمئن باشند و این امر بر عهده مدیران تجارت آنلاین می باشد که با امن کردن نقل و انتقال اطلاعات بین ایستگاه های کاری درون سازمان و کامپیوترهای کارگزار برنامه های آنلاین از سرقت اطلاعاتی جلوگیری کرده و امنیت خاطر را برای مشتریان به ارمغان آورند.

یکی از راهکارهای سریع و ساده که در این زمینه پیشنهاد می وشد صدور گواهی SSL می باشد.

ssl

Secure Socket Layer یا همان SSL یک تکنولوژی استاندارد و به ثبت رسیده برای تامین ارتباطی امن مابین یک وب سرور و یک مرورگر اینترنت است، که از تمامی اطلاعاتی که ما بین وب سرور و مرورگر اینترنت انتقال می یابد، محافظت می کند تا در جریان انتقال به صورت محرمانه و دست نخورده باقی بماند.

هنگامی که گواهی SSL برای شما صادر شود، می توانید به راحتی آن را در وب سایت خود نصب و راه اندازی نمایید، بدین طریق هویت شما به مراجعه کنندگان اثبات شده و یک مسیر رمزنگاری شده و ایمن بین شما و مشتری برای نقل و انتقال اطلاعات باز می شود، بعلاوه قفلی را در مرورگر وب مشتری ظاهر می کند که نشان دهنده امنیت انتقال اطلاعات و اطمینان بخش مشتری است.

پارس نیا پنج نوع گواهی صادر می کند که متناسب با نیاز خود می توانید گواهی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و امنیت و آرامش خاطر مشتریان خود را فراهم نمایید.

برای سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم تماس با ما و یا شماره تلفن ۰۹۲۰۵۱۰۳۵۳ با ما ارتباط برقرار نمایید. مشاوران و کارشناسان پارس نیا همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند.