طراحی وب سایت

امروزه داشتن وب سایت برای شرکت ها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است در عصر ارتباطات، سرعت و اطلاعات، دنیای مجازی، اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزارهای ارتباطی هستند. گستردگی دسترسی به اطلاعات ، هزینه مناسب در مقایسه با امکاناتی که ارائه می شوند، قابلیت به روزرسانی، سرعت، امنیت و مدیریت یک وب سایت از جمله مهمترین ویژگیهای آن می باشد.

طراحی وب سایت

در طراحی وب سایت ، صفحات وب می توانند بصورت صفحات استاتیک باشند و یا به صورت صفحات داینامیکی باشند که بصورت اتوماتیک با محتوا یا ظاهر ویژوال وفق پیدا می کنند که این سازگاری وابسته به تنوع فاکتورها مانند فرم های ورودی از سمت کاربر نهایی است، ورودی از سمت مدیر وب یا تغییراتی در سیستم محاسباتی مانند جداول پایگاه داده که ویرایش می شوند.

وب سایت های انواع مختلفی دارند که مهمترین و پرکاربردترین نوع آنها وب سایت های تجاری هستند. در زمینه طراحی وب سایت جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روز افزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای وب سایت های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی ترین موارد در پیاده سازی آنها به شمار می روند:

ابتدا طراحی وب سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب باشد و از آنجا که مطالب، جوهر کلام بوده و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت باشند و طیفی از عموم را نشانه روند که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند. همچنین سایت باید قابل فهم بوده و برقراری ارتباط با آن حتی برای مخاطبانی که آشنایی چندانی بـا وب ندارند، آسان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامــل شود، بـاید اطلاعات راهنما را به گونه ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرد. سایت باید به سادگی در اینترنت لیست شود و در صفحات اول نتایج جستجو مورد نظر کاربران اینترنت یافت شود.

از جمله خدمات و فعالیتهای ما در زمینه طراحی وب سایت عبارتند از:

طراحی سایت

سال های تجربه ما، اطمینانی برای شما که پروژه طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید آنالیز کلمات کلیدی ، طراحی و بهینه سازی وب سایت ، سایت شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد.
در بهینه سازی صفحات وب سایت ، ما وب سایت شما را طوری طراحی می کنیم که در موتورهای جستجو، نمودار و قرارگیری بهتری داشته باشد، ترافیک بیشتری را جذب نماید، به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار بگیرد و بیشتر در معرض دید مخاطبین و افرادی که به دنبال جستجوی محصول یا سرویس دهی شما می باشند قرار بگیرد.

جهت بالا بردن ترافیک وب سایت راههای زیادی وجود دارد. برای پیدا کردن بهترین و مناسب ترین روش برای افزایش ترافیک وب سایت خود با توجه به بودجه مورد نظر شما، با ما تماس بگیرید.

ما با استفاده از کاملترین سیستم آمار سایت ، کمترین هزینه، دقیق ترین آمارهای تحلیلی را بر اسـاس بــازدیــد کنندگان وب سایت شما در اختیار شما قرار می دهیم.

در صورت نیاز به مشاوره برای طراحی وب سایت، بهینه سازی وب، افزایش ترافیک سایت ، ثبت دامین و اجاره فضا با مشاوران وب ما تماس بگیرید.

جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم تماس با ما و یا شماره تلفن ۰۹۲۰۵۱۰۰۳۵۳ با ما ارتباط برقرار نمایید. مشاوران و کارشناسان پارس نیا همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده در زمینه طراحی سایت اینجا کلیک کنید.

سرویس های طراحی وب سایت: مناسب برای وب سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی، سازمانی و برون مرزی
سرویس ها اولیه استاندارد پیشرفته
گرافیک گرافیک اولیه گرافیک انتخابی گرافیک اختصاصی
آموزش ها آموزش مدیریت وب سایت آموزش مدیریت وب سایت آموزش مدیریت وب سایت
امکانات مدیریت سایت مطالب و دسته بندی، گالری و عکس ها، فهرست منوها، عضو گیری و مدیریت کاربران مطالب و دسته بندی، گالری و عکس ها، فهرست منوها، عضو گیری و مدیریت کاربران مطالب و دسته بندی، گالری و عکس ها، فهرست منوها، عضو گیری و مدیریت کاربران
بهینه سازی / سئو seo * بهینه سازی پایه ای سایت بهینه سازی پایه ای سایت
ریسپانسیو / نسخه موبایل * دارد دارد
آمارگیر بازدید * دارد دارد
فروشگاه آنلاین * * دارد
قیمت (تومان) ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۴,۵۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
سفارش